O nás

Rodinné ubytování Frikulín v obci Kunvald provozujeme již od roku 2005. Vzniklo rekonstrukcí prostor hospodářského stavení (dřívější statek). Místem je situováno do krásného prostředí Orlických hor v horní části obce v nadmořské výšce asi 500 m.

Obec Kunvald je v povědomí mnoha lidí u nás i za hranicemi jako historicky významné místo, kde byla v roce 1457 založena Jednota bratrská. Můžete zde navštívit domek Na sboru, kde se scházeli Čeští bratři, bratrskou lípu, kterou zde zasadili, nebo se vydat naučnou stezkou do Modlivého dolu.

Přímo v obci nebo v blízkém okolí jsou cyklostezky, turistické cesty (hřebenovka vzdálená jen 3 km), běžecké tratě, sjezdovky, aquapark Žamberk, údolní nádrž Pastviny a mnoho dalších zajímavých míst a pamětihodností.

Střed obce, kde najdete obchod, restauraci, poštu, autobusovou zastávku, popř. další služby, je vzdálen asi 5 minut chůze.

Těšíme se na vaši návštěvu.

15. červen 2019 Aktuální obsazenost

https://www.hauzi.cz/apartman-frikulin

Zajímavé cíle výletů najdete na hranicích s Polskem. Zámky na Orlici jsou hlavními magnety v létě. V zimě lákají lyžařské areály (Říčky, Deštné, Olešnice). Zázemí najdete na ubytování Orlické hory nebo na ubytování Pardubicko. Ubytování Kunvald poskytne podmínky pro pobyt v přírodě. Další ubytování v Čechách, Moravě a Slovensku najdete na Hauzi.cz.
 

 

Ubytování Frikulín

logo head

Jiří Trejtnar

561 81, Kunvald 71

+420 777 831 717

+420 606 427 497

frikulin@seznam.cz

www.frikulin.eu

 

 

Kontaktujte nás


captcha
Powered by BreezingForms